• Home
  • Genel
  • Yeni Yazı Yazarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Yeni Yazı Yazarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Konu Seçimi

Yazdığımız yazılara göre insanlar web sitemize geleceği için konularımızı iyi seçmleliyiz. Farmasi’ye üye olmak isteyen ve ek para kazanmak isteyen kişilerin arama yapacakları konuları seçmek bizim için avantajlı olacaktır.

Örnek Konular: Farmasi ile para kazanma, evde ek iş, ek iş yapmak istiyorum, Farmasi üyelik şartları, Farmasi’ye nasıl üye olurum, Farmasi ile para kazanabilir miyim?

gibi yaklaşık en az 20-30 tane yazı eklemenizi öneririm. Bu konuları dilediğiniz gibi artırabilirsiniz. Ne kadar iyi yazı o kadar çok üye şansı elde etmenizi sağlar.

Yazı İçeriği

Yazılarınız en az 150 kelime olmalıdır. Yazı içerisinde önemli kelime veya cümleleri kalın veya altı çizili bir şekilde belirtmeniz hem okuyucu açısından hem de Google açısından avantajlı olacaktır. İmla kurallarına uymalı ve yazınız akıcı bir şekilde okunmalıdır. Sıkıcı ve boş bir yazı Google’da yükselse bile gelen kişi tarafından okunmayabilir ve web sitenizi kapatabilir. Bu yüzden yazdığınız yazıda okuyuculara sanki karşınızda ve sözlü anlatıyormuşsunuz gibi hitap ederseniz geri dönüş oranınız artacaktır.

Görseller

Yazınıza kesinlikle alakasız ve çok görsel eklemeyin. Konuyla alakalı bir veya iki görsel yeterlidir. Okuyucuların dikkatini kesinlikle dağıtmamalısınız. Mesela kendi kampanyalarınızı anlatan bir yazı veya görsel varsa okuyucu başka sitelerdeki kampanyaları da görmek için başka siteler araştırabilir ve onu kaybedebilirsiniz. Bizim amacımız web sitemize gelen kişileri iletişim formlarına yönlendirmek ve bilgilerini almak. Telefonunu aldığınız kişileri üye yapma şansını fazlasıyla yüksektir.

Yorum Yapılmamıştır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir