Neden Biz?

Merhaba. Ben Samet Kadıoğlu. Farmasi Rehberi uygulaması ve FarmasiRehberi.com’un sahibiyim. Ayrıca Farmasi Direktörüyüm. Farmasi’den önce web sitesi tasarımı ve bu tür işler yapmaktaydım. Farmasi’ye tanıştıktan sonra çevremden üye bulamayacağım için kendi web sitemi kurdum. Daha önceki tecrübelerimle kendi web sitemi hazır hale getirdim ve yayınladım. Üye sayım katlanarak artmaya başladıktan sonra Farmasi’yi üyelerime telefonla konuşarak anlatmak yerine web sitemde hazırladığım yazılarıma yönlendirerek bilgi sahibi olmalarını sağladım. Böylelikle hem kendime daha çok zamanım kaldı hem de üyelerim eksiksiz bir şekilde öğrenmesi gereken konuları öğrendiler.

Bu çalışmaları sadece kendi ekibimle sınırlamadım. Yazdığım yazılarla Farmasi yapan herkese işi detaylı bir şekilde anlattım, çeşitli kariyer çalışmaları sunarak diğer ekiplere de fayda sağladım. FarmasiRehberi.com web siteme aylık ortalama 30bin tekil kullanıcı girmekte ve web sitemden faydalanmaktadır.

Bir çok Farmasi girişimcisinin de isteğiyle herkesin benim gibi bir web sitesi sahibi olması için bir paket hazırladım. Bu web sitesi paketi ile hem bir web sitesi sahibi olacaksınız, hem de web sitesinin nasıl yönetildiğini öğreneceksiniz. Kendi web sitenize yazılar ekleyecek, üye olmak isteyenleri web sitenize çekeceksiniz.

Hem web sitesi yönetimi hem de Farmasi tecrübemle internetten üye bulmak için çalışma yapmak isteyen girişimci arkadaşlara vakitlerini boşa harcamadan doğrudan hedeflerine yönlendireceğiz.

Yorum Yapılmamıştır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir